تبلیغ سوشیال

منبعی برای معرفی محتوای ناب اینترنت

منبعی برای معرفی محتوای ناب اینترنت

بهترین فضا برای معرفی صفحات مناسب در سرتاسر اینترنت. برای معرفی خود در این فضا با ما در تماس باشید.

۶ مطلب در آذر ۱۴۰۰ ثبت شده است


همچنین بسیاری از اعداد و ارقام درج شده روی لاستیک خودرو به کمک می کند که هنگام خرید لاستیک انتخاب بهتری داشته باشیم. برای لاستیک فرمان، ما لاستیک های خانواده Continental HS3 را پیشنهاد می دهیم. برای بعضی لاستیک ها حداکثر فشار مجاز ۳۲psi، برای برخی ۴۴psi و برای بعضی دیگر از انواع لاستیک ها حتی تا ۵۰psi است. برای مثال، شاخص وزن برای خودروی پراید ۷۶ و معادل ۴۰۰ کیلوگرم بار است، یعنی این لاستیک هنگامی که حداکثر فشار باد مجاز را دارد، حداکثر ۴۰۰ کیلوگرم را می تواند حمل کند. ازسوی دیگر اگر تایرهایی نصب کنید که سایز غیراستاندارد دارند و فاقشان کوتاه است، از این رو سیستم تعلیق خودروها برای خودروسازان از نظر اقتصادی مناسب نیست و کم کم ، جلو بندی خودرو دچار اسیب میشود. لاستیک سایی که بیشتر در خودروهای مدل پائین دیده میشود، به دلیل آن است که به مرور زمان زاویههای تنظیم این خودروها به هم میخورد و نیز هنگام انجام تعمیرات به دست تعمیرکاران غیر مجرب، این اندازهها رعایت نمی وشند و یا کلاً دقیق تنظیم نمیشوند برای مثال به هنگام تعمیر جلوبندی ماشین و تعویض سیبک ها یا فنر بندی خودرو ممکن است، این تنظیمها به هم بخورد. به همین دلیل در هنگام خرید تایر وارداتی، مهمترین نکته توجه به تاریخ تولید آن بوده که در بخش علائم درج شده در دیواره لاستیک به آن اشاره کردیم. 

اما نگران نباشید بخش زیر با اطلاعات مربوط به بررسی های انواع تایر و لاستیک ، بررسی عملکرد لاستیک در فصل های مختلف و همچنین بررسی تایرهای زمستانی به شما این امکان را می دهد که برای خرید لاستیک ماشین نگرانی های گذشته را نداشته باشید . چهارمین راه حل کاربردی در رابطه با افزایش طول عمر لاستیک های یک ماشین این است که فرمان ماشین خود را در طول دوره های مختلف زمانی تنظیم و کنترل کنید تا لاستیک های ماشین شما دچار مشکل ساییدگی نیز نشود. شاید عموم افراد نیاز به شناخت انواع مختلف لاستیک و آشنایی با ویژگیهای آنها را لازم ندانند اما برای دارنده خودرو کسب اطلاعات کافی از قطعات مختلف میتواند در خرید قطعه یدکی با کیفیت او را یاری کند. این شرکت که تنها تولید کننده تایرهای رادیال سیمی سنگین مخصوص کامیون و اتوبوس بوده، تایرهای مخصوص خودروهای SUV را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه نموده که در نوشته “محصولات جدید شرکت بارز برای خودروهای شاسی بلند“ به معرفی آنها پرداختیم. این شرکت که از تکنولوژی شرکت کنتیننتال آلمان در برخی محصولات خود استفاده میکند، به عقیده بسیاری، تولید کننده نرم ترین و بهترین لاستیک ایرانی برای انواع خودروهای سواری ایرانی و کامیون و وانت و …

مقاومت حرارتی لاستیکها با حروف لاتین و به ترتیب از بالاترین تا پایین ترین درجه، با حروف A، B و C مشخص می شوند. درباره انتخاب لاستیک مناسب برای موتور سیکلت آنچه مهم است کیفیت و سلامت تایرهاست، چون بسیاری از کارشناسان فنی معتقدند لاستیک یکی از اصلی ترین قطعات موتورسیکلت بوده و به طور مستقیم با سلامت و کیفیت رانندگی افراد سروکار دارد. در بازار امروز، تایر و لاستیک های گوناگونی وجود دارد، که اطلاعات فنی لاستیک ها متفاوت است و هر کدام برای شرایط خاصی طراحی شده اند بنابراین شما ممکن است هنگام انتخاب بهترین لاستیک برای خودروتان اشتباه کنید . بنابراین در انتخاب و خرید تایر جدید برای خودرو، باید سایز رینگ خودرویتان را بدانید. آیا نیاز به خرید لاستیک جدید برای ماشینتان دارید؟ به علاوه مشخصات مربوط به لاستیک و برند سازنده آن نیز بر روی دیوارههای کناری نوشته میشوند. لاستیک خودرو ها بر اساس فصل به سه دسته کلی تقسیم می شوند: چهار فصل، تابستانی و زمستانی. به طور کلی، طرح آج لاستیک به چهار دسته رگهای، عرضی، بلوکی و رگهای-عرضی تقسیم میشود. 

ریز شیارهایی در سطح آج برای حفظ کشش در جادههای مرطوب به کار گرفته شده که باعث بهبود ثبات و افزایش چسبندگی تایر می­شوند. آج لاستیک: آج لاستیک به عنوان رابط میان لاستیک و جاده شناخته میشود. آستر داخلی لاستیک: در لاستیکهایی که فاقد تیوب هستند از آستر داخلی به منظور جلوگیری از خروجی هوا از لاستیک استفاده میشود. ، هزینه آلودگی هوا ناشی از خودروهای سواری به ازای هر کیلومتر مسافت طی شده نسبت به کشورهای پیشرفته بیشتر است. کمپانی نکسن انواع تایرهای نکسن را با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و داشتن آزمایشگاه های تخصصی در کشورهای کره جنوبی، آلمان، چین و آمریکا و انجام تست های متعدد برای انواع تایرهایش توانسته استاندارد بالایی را برای تولید لاستیک نکسن در نظر گیرد. در نتیجه می توان این بازه زمانی مشخص شده را به عنوان یک تعریف کلی در نظر گرفت. لازم به ذکر است که مقاومت یک لاستیک با تعداد لایههای به کار رفته در آن مشخص خواهد شد.

خرید لاستیک بارز به صورت آنلاین:

https://tireonlineshop.com/product_brand/barez/
 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۰۰ ، ۱۰:۳۸
شبکه تبلیغاتی

هدف از این مطالعه تغییر میزان گشتاور ابداکشن وارده از سوی ارتوز برای مقابله با گشتاور اداکشن وارده از زمین (نیروی عکس العمل زمین) و بررسی میزان تأثیر حالت های مختلف ارتوزی بر متغیرهای کینماتیکی و کینتیکی بود. با توجه به ارزش علائم تجاری و اهمیتی که یک علامت تجاری ممکن است در تعیین میزان موفقیت یک محصول در بازار داشته باشد ، تضمین اینکه در بازارهای مربوط به ثبت رسیده باشد بسیار ضروری است. فایل رزومه خود را درست کنید و هر رویدادی که ارزش درج در آن دارد (دوره آموزشی که گذراندهاید، تجربیات کار یا حضور فعال در یک برنامه یک برنامه دانشجویی) بلافاصله بعد از اتمام آن بنویسید، چراکه سالهای بعد به یادآوردن آن برایتان بسیار سخت است. چراکه فشاری غیرقابلباور را در آن سالها تحمل کردم و اگر همراهی پدر، مادر و دوستان و همکاران نزدیکم در آن سالها نبود، نهتنها شرکت تداوم نمییافت که خودم هم دچار سرخوردگی شدیدی میشدم، آنطور که خیلی کسبوکارهای نوپا شدند و میشوند.

مراحل ثبت شرکت

اول مهرماه مراسم معارفهای برایمان گذاشته بودند و در پایان مراسم، گفتند هرکسی سؤالی دارد میتواند از استادان بپرسد (اساتید بهعنوان جمع استاد اشتباه است، چراکه استاد واژهای فارسی و اساتید جمع مکسر است و اصولاً استفاده از جمع مکسر برای واژگان فارسی اشتباه است!). از نسخه 22 نرم افزار SPSS برای تحلیل داده ها و آزمون شاپیرو ویلکز برای بررسی نرمال بودن توزیع داده ها استفاده شد. نخست پیشینه پژوهش و تئوری های مختلف در حوزه رهبری دانشکاران بررسی شده و در مرحله بعد، پژوهشگران با استفاده از نمونه گیری نظری به انتخاب اعضای نمونه آماری و انجام مصاحبه های اکتشافی و عمیق پرداخته اند. روش بررسی این مطالعه از نوع کار آزمایی بالینی بود. این پژوهش از جمله مطالعات کیفی و با روش تئوری زمینه ای طراحی شده است. در همین اثنا یک فعال توییتری با حضور در شبکه افق، ادعا کرد طبق اسنادی که برای اولین بار منتشر میشود، شرکتهایی مثل اینستاگرام و فیسبوک نامهنگاری انجام داده و برای حضور در ایران و حفظ منافع خود پا پیش گذاشتهاند. ازآنجاییکه بسیاری از مدیران شرکتها و کارخانههای تولیدی لباس با فرایند و همچنین مزایای ثبت برند لباس خود آشنایی ندارند تا کنون اقدامی برای آن انجام ندادهاند. تمرکز ما بر روی ارائه خدمات با کیفیت و جذب مشتری از طریق مشتریان قبلی می باشد.

راه های ثبت برند

یکی از رایج ترین سوالاتی که صاحبان کسب و کار جهت ثبت برند اینترنتی تجاری خود از ما می پرسند این است که “چگونه یک نام تجاری مناسبی انتخاب کنیم؟ ما مفتخر به داشتن خانواده بزرگی از کسب و کارهای موفق در ثبتینو هستیم.. با درآمدی که طی آن یک سال کسب کردم، یک کامپیوتر (آن موقع نمیگفتند رایانه، میگفتند کامپیوتر!) و یک خط تلفن برای خودم خریدم؛ و در کنار آن، با یک برنامهریزی هدفمند، توانستم مدیریت دولتی دانشگاه تهران قبول شوم. اما اجازه بدهید پیشنهادهای عملی و اجرایی خودم را بگویم تا از همین روزهای اول، همزمان با کسب دانش در دانشگاه، به آنها هم نیمنگاهی داشته باشید تا مطمئن شوید که هرگز بیکاری نخواهید ماند! این مدت با درخواست مالک آن برای دورههای متوالی ده ساله با پرداخت هزینه مقرر، قابل تمدید است. برندها الزاما برای ارائه محصولات یا خدمات در بازار هدف ثبت می شوند که معمولا طیفی خاص از کالا یا خدمات را براساس شکل ظاهرشان و درخواست مالک برند در بر می گیرند.

ثبت برند در sabterahroshan.com

آنها که دوره کارشناسی خود را بدون فکر به آینده شغلیشان و هر اقدامی، تمام میکنند و میخواهند وارد بازار کار شوند: بدون هیچ سابقه کار، بدون هیچ مهارتی! «مهارت روابط عمومی» یعنی بتوانید با دیگران بهراحتی ارتباط برقرار کنید و پیام موردنظر خود را به آنها منتقل کنید، «مهارت تدریس» یعنی قادر باشید در یک کلاس درس، بدون آنکه هول شوید به ارائه مطلب بپردازید و آنچه را میدانید، بهگونهای بیان کنید که دیگران هم بهخوبی یاد بگیرند. استرس و ترس از گم کردن مدارک مهم یا ربودهشدن آنها همیشه یکی از مهمترین دغدغههای اصلی ماست! فهرست اسامی و مشخصات و نشانی اعضای اولین هیات مدیره و بازرس یا بازرسان اعم از اصلی و علی البدل و مدیر عامل که حاوی امضای آن ها باشد. جمعا تعداد 15 مصاحبه مفید با مدیران عامل و معاونین منابع انسانی شرکت های دانش بنیان و اساتید دانشگاهی مرتبط با این شرکت ها انجام شد و مصاحبه ها بصورت کتبی و صوتی ثبت شدند. مهارت با دانش تفاوت میکند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند و ثبت شرکت به موسسه راه روشن مراجعه نمائید.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۰۰ ، ۱۰:۰۹
شبکه تبلیغاتی

 

به نظر شما ما انسان ها چه چیزی را در ورزش دوست نداریم؟ افزایش اندورفین؟ کالری سوزانده شده؟ احساس عجیبی که ریه‌ها در حال نفس گیری شدید هستند، پاها می‌ریزند و در انبوهی از عرق بدبو غرق می‌شویم؟

افرادی که از تمرینات خود لذت می برند، علاوه بر تبدیل تمرینات روزانه به یک روال همیشگی، از مزایای ذهنی ورزش نیز بهره مند می شوند؛ از جمله سطح استرس پایین تر و کاهش خطر افسردگی. برای مثال شما می توانید با خرید یک میز پینگ پنگ اصفهان ورزش و سرگرمی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کنید. در اینجا شش راه برای فریب دادن خود جهت لذت بردن از ورزش آورده شده است:

 

  1. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

مطمئناً چیزی به نام رقابت سالم وجود دارد اما بسیاری از افراد برای سنجش تناسب اندام خود، از مقایسه استفاده می کنند. ما این کار را در محل کار، خانه و باشگاه انجام می دهیم. نمونه ای از این خودگویی های منفی مانند: "او از من خیلی لاغرتر است" می باشد. در یک مطالعه ژورنال ورزشی که روی 261 زن که در کلاس ورزش شرکت می کردند انجام شد، کسانی که سعی می کردند در کلاس «بهترین» باشند، کم تر از آن لذت می بردند.

 

  1. با دوستان خود ورزش کنید

بسیاری از افرادی که در گذشته ورزش کردن را سرگرم‌کننده نمی‌دانستند متوجه می‌شوند که ورزش کردن با دیگران می‌تواند آن را شبیه به یک شب بیرون رفتن دوستانه کند. در یک مطالعه روی قایقرانان دانشگاه آکسفورد، زمانی که اعضای تیم با هم ورزش می کردند، بدن آن ها اندورفین بسیار بیش تری را نسبت به زمانی که به تنهایی تمرین می کردند ترشح می کرد. به طور مثال شما می توانید با خرید یک فوتبال دستی اصفهان و بازی با دوستان خود، هم ورزش کنید و هم سرگرم شوید.

 

  1. شخصیت تمرینی خود را پیدا کنید

بسیاری از مردم می‌گویند که از ورزش کردن متنفرند، زیرا برنامه‌ای را پیدا نکرده‌اند که با سبک شخصیتی آن ها مطابقت داشته باشد. فهرستی از موارد مورد پسند و ناپسند خود را بنویسید: آیا دوست دارید تمرینات شما اجتماعی باشد یا واقعاً می خواهید زمانی برای تنهایی داشته باشید؟ در مورد تمرینات سریع چطور؟ آیا در زندگی خود به قدرت بدنی بیش تری نیاز دارید؟ فضای باشگاه را ترجیح می دهید یا فضای باز؟ از پاسخ ها برای تعیین نوع تمرینات بعدی خود استفاده کنید. تنها راه برای فهمیدن آنچه دوست دارید این است که انعطاف پذیر باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید.

 

  1. از نقاط قوت خود بهره ببرید

اکثر مردم چه در خانه باشند، چه در محل کار یا باشگاه، معمولاً دوست دارند کارهایی را انجام دهند که در آن ها خوب هستند و نسبت به هر چیزی که (حداقل به طور طبیعی) به آن نمی رسد ابراز تنفر می کنند. یک بررسی منتشر شده در یک ژورنال ورزشی نشان می‌دهد که اعتماد افراد به توانایی ورزش خود بالاترین پیش‌بینی‌کننده تعداد دفعات ورزش است. بنابراین اگر هماهنگی چشم و دست شما دقیقاً صفر است، شاید پیوستن به تیم هندبال مدرسه خود، پیشنهاد خوبی برای سرگرمی شما نباشد. حتی ممکن است شما در ورزش های انفرادی مانند دو خوب باشید. پس می توانید با خرید یک تردمیل اصفهان به ورزش در خانه بپردازید.

 

  1. یک چیزی را که در مورد ورزش دوست دارید نام ببرید

بر اساس مطالعه ای که در دانشگاه نیوهمپشایر در سال 2015 انجام شد، یادآوری یک خاطره ورزشی مثبت می تواند به میزان قابل توجهی، میل شما را برای انجام تمرینات بعدی افزایش دهد. فقط مطمئن شوید که خاطره مثبت شما به فرآیند ورزش کردن مربوط می‌شود ( مانند خندیدن هنگام دویدن یا احساس قدرت در طول یک بازی ورزشی در دبیرستان) نه به نتایج تمرین. لازم است که افراد در حین ورزش، دغدغه‌ خود را در مورد موفقیت رها کنند تا به وضعیتی از جریان تمرین در بدن خود دست یابند. اصطلاح دیگری برای آن لحظات «زمان می گذرد، زمانی که شما سرگرم می شوید» می باشد. جریان زمانی رخ می دهد که نواحی قشر جلویی و پیشانی مغز خود را ساکت کنید؛ مناطقی که مسئول صحبت های درونی هستند.

 

  1. ورزش را به عنوان یک پاداش در نظر بگیرید

اگر ورزش را به‌عنوان تنبیهی برای بستنی ای که خورده اید می‌بینید، خود را آماده کرده‌اید تا با احساس گناه و ناامیدی به ورزش بپردازید. به همین دلیل است که یک مجله روانشناسی سلامت از مطالعه بر روی 100 زن دریافت که، هر چه بیش تر از بدن خود ناراضی باشند، کم تر احتمال دارد ورزش کنند. به طور برعکس، اگر ورزش را به‌عنوان پاداشی برای یک روز سخت کاری یا زمانی برای کاهش استرس در نظر بگیرید، شروع به ساختن طرز فکری برای لذت بردن بهینه از آن می‌کنید. این یک مورد تمرین می خواهد اما ارزشش را دارد.

 

  1. صدای آهنگ را بلند کنید

گرگ جاستیس، فیزیولوژیست ورزشی و نویسنده کتاب می‌گوید: این ممکن است ساده‌ترین راه برای فزایش فوری لذت از تمرین باشد. به عنوان مثال، در یک مطالعه در دانشگاه مک مستر در سال 2015 که در آن ورزشکاران موظف بودند تمرینات سرعتی اینتروال را هم با موسیقی و هم بدون موسیقی انجام دهند، 95 درصد از آن ها گفتند که در طول تمرینات همراه با موسیقی، لذت بیش تری بردند. در حالی که باید موسیقی را دوست داشته باشید، تحقیقات نشان می دهد که موسیقی سریع (140 تا 160 ضربه در دقیقه) اغلب برای تقویت خلق و خو، انرژی و تمرین بهترین است. «160 bpm» را در Spotify جستجو کنید تا آهنگ‌هایی را بیابید که متناسب با این موضوع هستند. او می‌گوید، یا اگر می‌خواهید موسیقی خود را هنگام دویدن پخش کنید، سرعت آن‌ را تا ۱۸۰ ضربه در دقیقه برسانید.

 

  1. ورزش های جدید را امتحان و ترکیب کنید

حتی پس از این که تمرینی را پیدا کردید که از آن لذت می‌برید، همچنان مهم است که مرتباً آن را تغییر دهید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. چه به معنای شرکت در یک کلاس رقص باشد یا فقط تمرینات قدرتی معمولی خود را به صورت دایره ای انجام دهید، به جلوگیری از تداوم یکنواختی کمک می کند. به عنوان مثال، در یک مطالعه در سال 2014، محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا از 367 بزرگسال در طول شش هفته نظرسنجی کردند. کسانی که احساس می کردند تمریناتشان دارای بیش ترین تنوع است، گزارش دادند که از تمرینات خود لذت بیش تری می برند.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۰۰ ، ۱۷:۵۰
شبکه تبلیغاتی

بهترین راه از بین بردن و درمان خانگی جوش سر سیاه چیست؟ مراحل پاکسازی پوست چیست؟ پاکسازی پوست یکی دیگر از هنرهای زیبایی است که در کلبه آرزو به صورت خدمتی نوین و مدرن ارایه می شود تا علاقمندان آن از کاربردها و فواید آن بیشترین بهره را ببرند. با تبلیغ سوشیال همراه باشید.

بعد از پاکسازی میتوانید از انواع ماسکها و سرمهای پوستی استفاده کنید. از روغن زیتون برای ماساژ می توان استفاده کرد. ۱۱.هزینه پاک سازی با بخور هم از 40 تا 200 است. پس از بخور دادن گردش خون بیشتر شده و کلاژن سازی صورت می گیرد. دستگاه اسکراب پوست کاپیتان گرین، باعث افزایش توانایی پوست در جذب مواد مغذی، پس از پاکسازی کامل آن میشود. برای جذب بهتر این محصولات می توانید پس از بخور دادن، مواد مورد نظر را روی پوست استفاده کنید. بدین ترتیب نمونه محلولهای آماده شده برای تزریق به دستگاه جذب اتمی شعله با مشخصات فوق الذکر درون ظرفهای پلی اتیلنی در بسته، ریخته و برای آنالیز آماده می گردند (Greenberg, A.E., Lenore S. Clescerl, A.D. برای پاکسازی پوست صورت به کمک اسکراب میتوانید از انواع محصولات بهداشتی آماده استفاده کنید. تونر با یکنواخت و یک دست کردن پوست، آن را برای استفاده از مرطوب کننده آماده میکند؛ همچنین با سفت کردن پوست و بستن تمام منافذ بازشده، ظاهری جوان تر و زیبا به صورتتان میبخشد .

پاکسازی پوست

ترکیب لیمو با مواد مختلف باعث لایه برداری و پاکسازی پوست در خانه میشود. شست و شوی صورت در چند مرحله انجام میشود. این کار را می توان با دست یا با استفاده از ابزار مخصوص این کار انجام داد. 4. حتما برای پاکسازی صورت از پزشک استفاده کنم؟ بر همین اساس، افراد بسیاری استفاده از جایگزین های طبیعی را مد نظر قرار می دهند، که به طور معمول گزینه هایی کم هزینه محسوب می شوند و اثراتی مشابه بدون ایجاد واکنش های منفی را به همراه دارند. پاکسازی پوست، برای پوست هایی که به مواد شیمیایی حساسیت نشان می دهند، می تواند روش مناسبی باشد. پاکسازی پوست تنها از نظر فیزیکی مفید نیست، بلکه ذهن را نیز شاداب می سازد. علاوه بر توضیحات کاملی درباره پاکسازی صورت به فواید و مزایای و محدودیتها و شرایط و مضرات آن نیز خواهیم پرداخت. 12. فواید و مضرات پاکسازیصورت کدامند؟ روش های مختلف پاکسازی پوست صورت کدامند؟

آموزش پاکسازی پوست حرفه ای

افزایش کلاژن و الاستین پوست عامل جوان تر شدن چهره است. در مرحله آخر برای بسته شدن منافذ پوست از خیار رنده شده را به همراه آب لیمو ترش به مدت زمان 5 دقیقه بر روی پوست استفاده کنید و در آخر پوست خود را با آب سرد بشویید. باقیماندن چربی در زیر پوست علت اصلی رشد باکتری ها و تشکیل چوش و آکنه صورت است. پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می شودآلودگی های سطحی، دانه های سرسیاه را از سطح پوست را از بین میبرد و باعث می شود تا مواد معدنی و اکسیژن دار به سطح درمیست پوست برسد (درمیست لایه ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد) در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوانسازی می شود.غدد چربی موجود در پوست مسئول ترشح چربی می باشند.خروج این ترشحات از طریق مجاری که به سطح پوست باز می شوند صورت می گیرد و منجر به مرطوب شدن سطح پوست می شود و سلول های مرده، ذرات غبار و آلودگی های موجود در سطح پوست را حل می کنند.گرد و غبار و آلودگی موجود در هوا با چربی بر روی پوست ترکیب شده و باعث مسدود شدن مجرای خروجی سبوم یا چربی می شود و در نتیجه پوست کدر می شود و شفافیت و شادابی خود را از دست می دهد.برای اصلاح این مشکل پاک کردن منظم پوست با آب و پاک کننده های مناسب بسیار مفید می باشد.همچنین باید از مصرف بیش از حد ترکیبات دارای چربی بالا و کرم پودر ها و مواد آرایشی بر روی پوست پرهیز کرد.

دوره پاکسازی پوست در تهران

بسیاری از کسانی که جوشهای زیادی روی پوست خود میزنند، بدون شک به دنبال بهترین راه حل برای از بین بردن جوشهای روی صورت خود هستند، به همین دلیل آنها باید بدانند که پاکسازی پوست بهترین روش درمان جوشهای روی صورت شما میباشد. متاسفانه بسیاری از پاک کننده ها از جمله صابون های معمولی PH قلیایی دارند و استفاده از آن ها برای پوست مضر است و میتوانند سبب خشکی و آسیب پذیری پوست نسبت به میکروبها شوند. بهعلاوه، جودوسر میتواند به شیوهای ملایم، از پوست شما لایهبرداری کند.نصف فنجان جودوسر را پخته را با یک قاشق چای خوری روغن زیتون مخلوط کنید . پس از انجام این درمان از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب پرهیز کرده و از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. چراکه با قرار گرفتن به مدت طولانی در معرض باد و طوفان، رطوبت، داشتن رژِیم غذایی نا سالم نمی توان انتظار داشت که پوستی شاداب و صاف داشته باشید. استفاده صحیح از فرآورده های مراقبت از پوست از طریق آموزش پاکسازی پوست حرفه ای توسط فاطمه حبشی موجب ایجاد پوستی نرم با سطحی صاف و انعطاف پذیر می گردد.

۱۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ آذر ۰۰ ، ۱۳:۱۲
شبکه تبلیغاتی

همچنین یک پایگاه داده محصول Qi-Certified را در اختیار شما قرار میدهد که به کمک آن میتوانید پد بی سیم درست را برای آیفون خود پیدا و خریداری کنید. البته باید در نظر داشته باشید که باید حتما از کابل لایتینگ اصل اپل استفاده کنید . در ادامه با رایااستور همراه باشید تا به شما بهترین شارژر آیفون 12 را معرفی کنیم . به همین دلیل در ادامه سریع ترین شارژرهای موجود در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد. ما در این مقاله سعی داریم شما را راهنمایی کنیم . سوالی که امسال بسیاری از کاربران از ما می پرسند این است که برای گوشی جدید اپل خود چه شارژری خرید کنیم که مناسب باشد ؟ اپل سال هاست که تصمیم دارد ، شارژر را از جعبه گوشی حذف کند و امسال موفق شد این کار را در زمان عرضه سری آیفون 12 عملی کند . به طبع بعد از حذف شارژر از جعبه موبایل اپل ، سامسونگ زیر در سری S21 این کار را انجام داد .

این امر اپل را به سمت تولید آیفون های مقاوم تری در برابر آب سوق خواهد داد. شارژر 20 وات : شارژر 20 وات توانست در مدت 30 دقیقه ، 62% از ظرفیت باتری اپل 12 پرو را تکمیل کند و در زمان 60 دقیقه این میزان را به 90% افزایش داد . زمانی که از شارژر 12 وات آیپد برای شارژ Iphone 12 Pro استفاده کردیم ، شاهد کند شدن شارژ بعد از 80% از ظرفیت باتری شدیم . در این تست از شارژر های 5 وات ، 10 وات و 12 وات آیپد ، 18 وات و 20 وات آیفون 11 و آداپتور 29 وات مک بوک استفاده کرده ایم تا بتوانیم بهترین شارژر برای آیفون 12 ایمن خرید را معرفی کنیم . یکی از قابلیتهایی که شرکت اپل در زمان معرفی و عرضه آیفونها از سال 2017 به بعد برای کاربران آماده کرده، مربوط به شارژ بی سیم این تلفنهای هوشمند میشوند. آیفونها دیگر بریدگی نخواهند داشت و در عوض اپل شاید از یک حفره برای پنهان کردن دوربین سلفی و حسگرهای موجود بهره گیرند که هماکنون در برخی از دستگاههای اندرویدی از جمله گوشیهای هوشمند سامسونگ استفاده میشود.

این برند همچنین مجموعهای از آپشنهای مختلف را ارائه میدهد: از جمله تایپ-سی و USB-A به لایتنینگ، طول 1.5 و 3 متر حتی یک محصول همه کاره که میکرو یواسبی، لایتنینگ و تایپ سی را در یک کابل تعبیه کرده و ارائه میدهد. آیا آیفون جدید اپل را خرید کرده اید ؟ اگر احیانا امسال نسل جدید اپل یعنی سری Iphone 12 Apple را خرید کرده اید ، باید از خود بپرسید که چه شارژری باید برای گوشی بگیرید ؟ بهترین شارژر های سری آیفون 12 سال 2020 : امسال اپل ، گوشی های هوشمند خود را بدون شارژر روانه بازار کرد و دلیل این اقدام خود را کمک به سلامت محیط زیست بیان کرد اما همه می دانیم که بزرگترین سود را سرمایه گذاران اپل بردند . گوشی های آیفون، گرانقیمت ترین گوشی های بازار به شمار می روند و به همین دلیل لازم است توجه زیادی را در جهت حفظ سلامت آن ها به کار بگیرید. این شارژر، با قدرت زیادی که در اختیار دارد، یکی از بهنرین گزینهها برای کاربران گوشیهای سری آیفون ۱۲ به شمار میرود که فاقد شارژر هستند. تا مدل آیفون 12 همه از شارژر بی سیم 7.5 وات پشتیبانی می کنند اما سری ایفون 12 از شارژر بی سیم مگ سیف 15 وات پشتیبانی می کند که از نسل های قبلی بسیار سریع تر میباشد.

چه شارژری برای سری آیفون 12 اپل بگیریم ؟

شارژر جدید شیائومی با حداکثر توان مصرفی 20 وات برای دستگاههای دیگر مانند آیپد پرو اپل، نینتندو سوئیچ و گلکسی S10 سامسونگ نیز قابل استفاده خواهد بود. گزارشهای اخیر حاکی از آن است که اپل در راستای کاهش وابستگی به شرکای تجاری مانند کوالکام، قصد دارد نخستین مودم سلولار خود را در تمامی مدلهای آیفون ۲۰۲۳ تعبیه کند. شیائومی شارژر جدید USB-C خود را با قیمت 39 یوان (معادل 5.83 دلار) به فروش میرساند. شارژر 5 وات : شارژر 5 وات اپل از قدیمی ترین شارژر های اپل میباشد که با قیمت 19 دلار (25 یورو | 19 پوند) به فروش می رسد . در تست صورت گرفته ، شارژر 5 وات در مدت 30 دقیقه ، 19% از ظرفیت باتری Iphone 12 Pro را تکمیل می کند و در مدت 60 دقیقه تنها می تواند 38% درصد از ظرفیت باتری را کامل کند . قابلیت پرکردن ظرفیت باتری در یک مدت زمان کوتاه، و از آن سو، از بین بردن و کاهش دفعات انجام دادن پروسه شارژ، چیزی است که به قدری گرانبها و ارزشمند است که واقعا نمیتوان ارزشی برای آن قائل شد. شارژر 18 وات : عرضه شارژر 18 وات از زمان آیفون 12 متوقف شد اما همچنان می توانید در فروشگاه های آنلاین این شارژر را پیدا کنید.

منابع:

https://www.imore.com/best-iphone-12-chargers

shorturl.at/tEPX1

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۰۰ ، ۱۲:۵۶
شبکه تبلیغاتی

خرید باتری موبایل ایفون – فونی شاپ

 

مقدمه :

 

در این مقاله به بررسی باطری هایه گوشی ایفون میپردازیم

در ادامه به سوالاتی که ممکن است برای شما درباره خرید باتری

آیفون ، روش نگهداری و محافظت از ان ، روش هایی که باعث

میشود عمر باطری گوشی ایفون کم شود توضیح خواهیم داد.

 

 

روش های مناسب برای بالا بردن طول عمر باطری گوشی های ایفون:

 

 

باطری یکی از اصلی ترین قطعات گوشی ها است که خراب شدن

ان سبب بروز مشکلاتی در گوشی ها میشود .مشکلاتی از قبیل : افت

ناگهانی شارژ و خاموش شدن ناگهانی گوشی نتیجه ی خراب شدن ان ها

 است . در ادامه برای شما عزیزان روش هایی که سبب میشود سلامت

باطری گوشی بالا رود را توضیح میدهیم:

 

 

استفاده نکردن از کیس و قاب برای گوشی :

 

 

• امروزه کیس ها و قاب های متنوع با طرح های زیبا وجود دارد

که زیبایی  گوشی ها را دو چندان  میکند و استفاده از این قاب و

کیس ها باعث میشود که بر روی بدنه گوشی در اثر ضربه های

احتمالی خراش ایجاد نشود اما یکی از معایبی که دارد این است

که باعث میشود باطری گوشی داغ کند و دمای ان بالا رود که این

موضوع عمر باطری ها را کم میکند. پس بهتر است برای محافظت

از باطری هنگامی که میخاهیم با گوشی کار های سنگین و طولانی

مانند : نوشتن مقاله ، بازی کردن و... انجام بدهیم که سبب فشار به

دستگاه و داغ کردن باطری میگردد ، قاب را تا پایان کار از دور

 گوشی بردارید و در دمای بالا و خیلی گرم نیز از قاب استفاده نکنید.

بهتر است فقط در مواقع مناسب و ضروری که از گوشی استفاده سنگنین

نمیکنید قاب ها رو روی گوشی بیاندازید.

 

 

استفاده از شارژر اصلی و فابریک گوشی های ایفون:

 

 

• یکی دیگر از عواملی که به طور مستقیم بر روی عملکرد باطری ها

و افزایش طول عمر ان ها اثر میگذارد استفاده از شارژر های اصلی

و فابریک خوده گوشی های ایفون است . تحت هیچ شرایطی نباید از

شارژر های تقلبی ، غیراصل، شارژ گوشی های ایفون دیگر بر روی

گوشی خود استفاده کنید زیرا این کار سبب میشود عملکرد باطری به

 زودی پایین بیاید و طول عمر ان کم شود. حتی سیم شارژر هم باید

اصل و فابریک باشد درغیراین صورت نوسان هایی را باطری گوشی

 منتقل میکند که بسیار اسیب دهنده است پس حتما به کیفیت سیم شارژرها

دقت کنید . نکته قابل ذکر دیگر این است که از استفاده آداپتور شارژر های

دیگربر روی شارژر اصلی خود جدا خودداری کنید و حتی در صورت اصل

بودن شارژ مدل های دیگر ایفون  از ان برای شارژ کردن گوشی خود استفاده

نکنید زیرا به باطری گوشی صدمه میزند و از عمر ان کم میکند پس اگر

سلامتی باطری گوشی هایتان برای شما مهم است از شارژر اصلی ان که

داخل جعبه گوشی است استفاده کنید و در صورت خراب شدن شارژر اصلی

حتما  نمونه اصل ان را مجدد خریداری کنید.

 

 

دور از گرمای مستقیم قرار گرفتن:

 

• یکی ازعامل هایی که بشدت و بطور چشمگیری روی باطری ها اثر

میگذارد و باعث صدمه زدن به ان ها میشود و از عمر باطری میکاهد،

گرما است . اگر گوشی های ایفون به مدت زیادی و به طور مستقیم در

معرض گرما قرار بگیرند باعث تخریب باطری میشود و بطور ناگهانی

شارژ ان خالی میشود وخاموش میگردد بنابراین به خاطر داشته باشید

هیچ وقت گوشی را در معرض گرما مستقیم مثل : نور افتاب، گرمای

بخاری، فضای بسته و... قرار ندهید. گرمای مستقیم در دراز مدت

باعث میشود که باطری متورم شود و منجربه حوادث بدی شود پس

همیشه سعی کنید بدنه گوشی های ایفون خود را خنک نگهدارید.

 

 

بازه زمانی شارژ کردن را کم کنید:

 

•  یک باور اشتباه که در بین افراد جا افتاده این است که میگویند

شارژ باطری باید کاملا خالی شود بعد ان را شارژ کنیم این باور

کاملا نا درست است و باعث میشود به باطری فشار وارد شود

و طول عمر ان را کم میکند. برای اینکه طول عمر باطری را

افزایش دهیم باید مدت زمان شارژ کردن گوشی را کاهش دهیم

به این صورت که به جای صبر کردن برای خالی شدن کامل

شارژ گوشی وقتی که شارژ ان به ۳۰_۴۰ درصد رسید ان را

شارژ کنیم و هنگامی که شارژ ان به ۸۰ درصد رسید ان را از

شارژر جدا میکنیم و این امر باعث میشود که باطری مدت زمان

کمتری شارژ شود و همچنین مدت کمتری گرما دریافت کند.

 

 

 

 

 

 

خنک بودن گوشی در موقع شارژ شدن:

 

• یکی دیگر از عواملی که در افزایش طول عمر باطری ها اثر

دارد خنک نگهداشتن گوشی در حین شارژ شدن است . فرایند

شارژ کردن گوشی باعث ایجاد گرما در ان میگردد و دلیل ان

انتقال بارالکتریکی از شارژر به باطری است بنابراین هیچ

کاری نمیتوان کرد که درحین شارژ گرما به وجود نیاید.

باید توجه داشت که گوشی را موقع شارژ کردن در محل

خنکی قرار دهیم و بدنه ان را با روش های مختلف مانند:

قرار دادن جلو کولر پنکه و... خنک نگهداریم اگر بدنه

گوشی خنک باشد سرعت شارژ کردن ان بیشتر میشود.

 

 

کار نکردن با گوشی در موقع شارژ شدن :

 

یکی از عوامل بسیار مهم که تاثیر خیلی زیادی بر روی

 طول عمر باطری دارد  کار کردن با گوشی در موقع شارژ

است این کار باعث میشود که گوشی شروع به پردازش کند

و این امر باعث ایجاد گرما شود و به باطری اسیب برساند.

 

خاموش کردن گوشی در موقع شارژ:

 

• یکی از عواملی که باعث بالا رفتن طول عمر باطری گوشی های

ایفون میشود این است که گوشی را در هنگام شارژ خاموش کنید

زیرا همان طور که در بالا گفته ایم گرما ،استرس و شوک به باطری

باعث میشود از عمر ان کم شود و این عمل زمانی انجام میشود که

گوشی روشن و درحال پردازش باشد اما اگر گوشی های خود را

موقع شارژ خاموش کنید سایر قطعات سخت افزاری ان نیز غیرفعال

میگردد و در نتیجه گرمایی تولید نمیکند که به باطری اسیب بزند

علاوه بر این اگر گوشی خاموش باشد انرژی ای مصرف نمیکند

و فقط انرژی دریافت میکند در نتیجه باطری زودتر و در مدت

کمتری شارژ میگردد.

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۰۰ ، ۱۰:۱۹
شبکه تبلیغاتی